RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

20.8.2016

VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI

Toľkokrát spomínané rozširovanie bratislavskej Eurovei by sa malo čoskoro oficiálne odštartovať. Po dlhšom čase sa konečne dozvedáme aj podrobnejšie informácie, ktoré nám o chystanom projekte napovedia niečo viac.

Jedným z najúspešnejších obchodných centier Slovenska je práve bratislavská Eurovea. Tá sa už viackrát zapísala do histórie retailového trhu a najbližšie sa chystá spraviť ďalší významný zápis. Tentoraz vďaka plánovanému rozširovaniu svojich priestorov, ktoré by malo ešte viac využiť jej obrovský potenciál a prejsť modernizáciou, ktorá ju posunie rovno k európskemu nadštandardu.

Nad rozširovaním už nevisí otáznik

Nejasnosti a špekulácie okolo budúcnosti Eurovei, týkajúce sa predovšetkým jej rozširovania, sa môžu definitívne uzavrieť. Viacero médií totiž pred niekoľkými dňami prinieslo informácie spojené s predstavením aktuálnych plánov projektu. Tie zaujímajú aj nás, nakoľko po dlhšom období mlčania budeme konečne vedieť, čo môžeme od majiteľov centra a jeho tímu čakať.

 

Pribudne až 50 000 m2 novej plochy

Najdôležitejšou informáciou spojenou s plánovaným rozširovaním je údaj o výmere novej plochy. Tá má dosiahnuť až 50 000m2, čo zaradí centrum medzi najväčšie strediská nielen u nás, ale aj v celom regióne. Táto plocha bude rozdelená na dve polovice, pričom 25 000m2 má pripadnúť na priestory pre obchodné prevádzky a v druhej časti nájdu miesto kancelárie.

Čaká sa na 150 nadštandardných bytov

Súčasťou projektu má byť aj výstavba nových nadštandardných bytov, ktoré by mali prilákať kupujúcich najmä očarujúcim panoramatickým výhľadom na Dunaj. Aktuálne sa hovorí o 150 bytoch spĺňajúcich najvyššie kvalitatívne nároky na komfort a eleganciu. Verejnosť si však musí počkať na viac informácií, nakoľko nie sú známe ani ceny, ani dispozícia, ani začiatok výstavby a následný predaj.

Bonusom má byť ďalší dunajský most

Rozširovanie Eurovei by malo priniesť ešte jedno prekvapenie, ktoré čakal len málokto. Tým by mohla byť realizácia ďalšieho dunajského mostu, tentoraz len pre chodcov, ktorý by spájal centrum a okolité zóny s Petržalkou. Tento nápad však nepatrí k novým a pôvodne sa o ňom hovorilo už v roku 2005. Zdá sa, že myšlienku jeho výstavby vzkriesili v pravý čas, no ťažko povedať, či sa aj zrealizuje.

Čas do zahájenia rozširovania najznámejšieho bratislavského obchodného centra sa už začal odpočítavať. Svedkami prvých krokov by sme mohli byť už na budúci rok, kedy projekt začne nadobúdať reálne kontúry. Dovtedy bude ďalej prebiehať rekonštrukcia súčasných priestorov Eurovei, ktorej modernizácia prináša krajšie toalety, kvalitnejšie eskalátory a hlavne lepšie služby.

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...