RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

 

Vyberte si takého makléra, ktorý vám bude najviac vyhovovať

Výber makléra ma kľúčový význam pre budúci úspech predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Klient a maklér si musia navzájom dôverovať, pretože od vzájomného vzťahu a jeho komunikačných zručností závisí, rýchlosť a úspešnosť predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Proces hľadania správneho makléra je dôležitým krokom do ktorého je nevyhnutné investovať dostatok času a úsilia. 
 
Majte na pamäti, že maklér nie je súdny znalec, ktorý vám odborne (čiže čo najpresnejšie) určí predajnú cenu nehnuteľnosti. Najčastejším mylným ukazovateľom v rozhodovacom procese majiteľa je výška provízie a výška ponukovej ceny nehnuteľnosti, za ktorú je maklér ochotný vziať ju do ponuky, resp. deklaruje jej predaj.
 
My staviame na °profesionalite(AP). Z aktuálneho znaleckého posudku vám pripravíme °marketingový plán(AP) stratégiu predaja, navrhneme marketingový plán a/alebo alternatívne riešenie. Na základe klientom schválenej koncepcie predaja určíme, za akú dobu a s akou finálnou predajnou cenou vašu nehnuteľnosť predáme. Všetci naši realitní agenti(AP) sú overení experti, ale iba jeden z nich vám bude najviac vyhovovať.
 
Nech sa páči, vyberte si toho svojho.

 

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...