RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

°realizácia do 7 dní

Vyskúšali ste takmer všetko a napriek tomu sa vám nedarí prenajať nehnuteľnosť? Potrebujete mať to čím skôr za sebou, pretože už nechcete investovať viac času a peňazí do prázdného bytu?

Vyskúšajte to s nami! Pozrite sa, ako funguje celý proces spolupráce. Je to jednoduché!

 

EXKLUZÍVNE do 7 dní

Ak sa s nami rozhodnete spolupracovať exkluzívne počas 7 dní, pošlite nám fotky prostredníctvom formulára alebo mailom na kancelaria zavinac roweservices.eu.

 

#1 DEŇ

Pracujeme online a do 12 hodín po prijatí fotografií sa s vami spojime a elektronicky pošleme objednávku služby.

#2 DEŇ

Nasledujúci pracovný deň zrealizujeme dokumentačnú obhliadku a v prípade vášho záujmu urobíme aj videoobhliadku. V ten istý deň nehnuteľnosť publikujeme prostredníctvom našej internej databázy a ponúkneme záujemcom na realitných serveroch.

#3 DEŇ

Každého záujemcu pred obhliadkou preveríme a to prostredníctvom registarčného formulára. Minimalizujeme tým riziko, že vám sprostredkujeme neplatičov, ktorí sa väčšinou snažia hľadať nájom priamo cez súkromnú inzerciu (bez účasti realitnej kancelárie).

#4 DEŇ

Záujemcov vyberáme podľa vašich kritérií (bez psa, detí, singl, pár a pod.) a následne realizujeme individuálnu obhliadku nehnuteľnosti. 

#5 DEŇ

S vami odsúhlaseným záujemcom podpíšeme rezervačnú zmluvu, v ktorej dohodneme podmienky prenájmu, sumu nájmu, termín podpisu nájomnej zmluvy a pod. Na základe rezervačnej zmluvy pripravíme v daný deň nájomnú zmluvu, do ktorej zapracujeme všetky podstatné náležitosti podľa najnovších právnych predpisov a zmluvu necháme odsúhlasiť obom stranám.

#6 DEŇ

Realizujeme podpis nájomnej zmluvy, pri ktorom vám nájomca odovzdá prvú platbu nájmu a kauciu.

#7 DEŇ

V posledný deň našej 7-dňovej spolupráce budeme asistovať pri odovzdaní bytu do užívania novému nájomníkovi.

 

Starosti s prenájom nechajte na nás!

 

Podľa referencií si vyberte realitného °profesionála, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

 

 

 

Novinky a aktuality