RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

°prenájom s čo najvyššu cenou

Mnoho prenajímateľov pristupuje k prenájmu so značnými obavami. Získam z mojej nehnuteľnosti to, čo som do nej investoval? Budem mať vhodných nájomníkov? Prečo na obhliadky chodia samí "turisti"? Vo väčšine prípadov je výsledkom takého uvažovania zle stanovená ponuková cena a nesprávne zvolený marektingový plán prenájmu.

My v realitnej kancelárii používame analytické nástroje, ktoré nám umožňujú získať dostatočné informácie o nájomníkoch a ich potrebách. A keďže prenájom realizujeme do 7 dní, nie je priestor na to, aby došlo k omylu, či už zle zvoleným marketingom, alebo nesprávne stanovenou cenou.

Vyberte si a konataktujte jedného z našich realitných profesionálov, ktorí Vám pomôžu nastaviť ponukovú cenu tak, aby zodpovedala aktuálnej situácii na trhu.

 

 

 

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...