RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

Chceš zmenu a si pripravený na úspech? Pridaj sa k nám!

 

 

 

Hľadáme realitného maklér-a/-ku

Hľadáme ľudí, ktorí vedia prijať výzvy, majú chuť sa neustále zdokonaľovať, realizovať inovácie a chcú sa učiť od najlepších. Musíš byť samostatný, iniciatívny, zodpovedný a charizmatický, pretože toto nie je iba obyčajné pracovné miesto.

My nehľadáme zamestnancov. Hľadáme obchodníkov, ktorí vedia čo chcú! Sme tím a ako tím pracujeme!

 

Prečítaj si o nás všetko, čo Ťa zaujíma


 

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu od roku 2006. Zameriavame sa najmä na predaj nehnuteľnosti a kompletný servis súvisiaci s prenájom nehnuteľnosti PROPERTY MANAGEMENT. Našim budúcim kolegom ponúkame odborné znalosti a prepracovaný obchodný a podporný systém, vďaka ktorému získate výborné obchodné podmienky. Dostanete kvalitnú profesionálnu podporu na základe ktorej sa budete zlepšovať.

Adresa spoločnosti:
RoWe Services s.r.o.
Budatínska ul. č. 1
851 05 Bratislava – Petržalka
www.roweservices.eu

 

ČO ŤA V PRÁCI ČAKÁ?

Makačka, tvrdá drina a skúseností na nezaplatenie.

1# starostlivosť a systematická práca s pridelenou databázou klientov a nehnuteľností, 2# aktívna práca s nehnuteľnosťami určenými na predaj a prenájom, 3# vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu, 4# komunikácia a obchodné jednania s klientmi, 5# vykonávanie obhliadok, 6# servis a množstvo inej zaujímavej a tvorivej práce.

Ale nemaj stres! Nebudeš v tom sám a v začiatkoch Ti pomôže skúsený kauč.

ČO TI U NÁS PONÚKNEME?

Naučím Ťa všetko čo vieme a radi sa podelíme o naše dlhoročné skúseností a know-how.

1# systematickú, zaujímavú, dynamickú prácu v spoločnosti príjemného kolektívu, 2# zázemie a podporu realitnej agentúry s dlhoročnou praxou, 3# prácu v kancelárii s kombináciou s prácou v teréne (obhliadky) a home office, 4# internú databázu vytvorenú iba pre naše účely, 5# motivačné provízie až do 60% zodpovedajúce výkonom.

Tak?! Trúfaš si?

POŽIADAVKY NA MAKLÉRA

Žiadne konkrétne vzdelanie alebo prax neočakávame. Najdôležitejšie je, že CHCEŠ MAKAŤ!

1# profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci, 2# znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta, 3# prehľad o aktuálnom stave realitného trhu, 4# ochota vzdelávať sa, časová flexibilita, dobré obchodnícke zručnosti, 5# zmysel pre tímového ducha a spoluprácu, 6# komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, kreativitu, 7# živnosť

Tak? Ideš do toho?!

Motivačný list a profesijný životopis pošli na e-mailovú adresu realitnej agentúry RoWe Services, spol.r.o. konatel-ZVNC-roweservices.eu, v prihláške uveď, prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov. Po odoslaní ma zavolaj a dohodni si so mnou stretnutie, mojej meno: Ing. Jozef Roth, tel. č. +421 904 644 335.

Upozornenie: Ak si od nás nedostal žiadnu odpoveď, prosím, pozri sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridaj našu adresu konatel-ZVNC-roweservices.eu do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...