RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

SPRAVUJEME VIAC AKO 100 BYTOV.
BÝVAŤ S NAMI SA VÁM OPLATÍ!


Služba
Prenájom KLASIK MAX
je určená záujemcom o prenájom, ktorí hľadajú svoje vysnívané bývanie a reagujú na nehnuteľnosť publikovanú v médiách. Na tejto stránke v skrátenej verzii uvádzame rozsah poskytovaných služieb.
 • KOMPLEXNÝ SERVIS
  Prenájom bytov zabezpečujeme vlastným tímom, aby sme zaručili ten najlepší servis. Našou prioritou je kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme. Sme zohraný tím a spoločne zvládneme aj tie najväčšie výzvy. Od upratovania nehnuteľnosti až po riešenie sporu so susedmi alebo vzniknutú poistnú udalosť.
 • ZÁUJEM O PODNÁJOMCU SA ODOVZDANÍM BYTU NEKONČÍ
  Našou filozofiou je sprostredkovať domov, v ktorom sa budete všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi, preto dvakrát ročne realizujeme dohodnuté obhliadky nehnuteľnosti, kde sa dozvieme vaše potreby a požiadavky na odstránenie chýb.
 • 24/7 NONSTOP V PRÍPADE HAVÁRIE
  Odovzdaním nehnuteľnosti sa naše služby nekončia. Všetky nami spravované nehnuteľnosti sú poistené, a keď už nastane situácia, že byt, v ktorom bývate, bol vytopený, alebo praskol radiátor či nastala iná poistná udalosť, kontaktujte nás nonstop 24/7, aby sme zabezpečili potrebný servisný zásah a zabránili vzniku ďalších škôd.
 • UDELENIE PRECHODNÉHO ALEBO TRVALÉHO POBYTU
  Byty, ktoré spravujeme, sú zväčša vo vlastníctve fyzických osôb, ktoré vám udeľujú prechodný – trvalý pobyt alebo potvrdenie pre potreby cudzineckej polície. V byte je spravidla registrovaný vlastník, a tak sa nemôže stať, že v danej nehnuteľnosti sú evidované množstvá trvalých pobytov, ktoré sprostredkúvajú spoločnosti na to určené.
 • TRANSPARENTNOSŤ VÝÚČTOVANIA ENERGIÍ
  Je to základ dobrej a dlhodobej spolupráce medzi prenajímateľom a podnájomníkom. Preto energie od dodávateľov zväčša prepisujeme priamo na podnájomcu, čím minimalizujeme riziko nesprávneho nastavenia zálohových platieb a následných nedoplatkov alebo jednostranného zúčtovania z kaucie.
 • UPRATOVANIE NEHNUTEĽNOSTI
  Všetci vieme, že v každej domácnosti treba pravidelne upratovať. Taktiež vieme, že nie vždy máme toľko času, koľko by sme tejto činnosti mali venovať. Či už máte záujem o pravidelné alebo jednorazové upratovanie, neváhajte nás kontaktovať a aj tieto práce nechajte na nás!
 • SLUŽBY OSOBNÉHO REALITNÉHO MAKLÉRA
  Ak ste sa rozhodli zabezpečiť a kúpiť si svoje vlastné bývanie, neváhajte nás kontaktovať. Osobný realitný maklér Roman Weidinger vás prevedie celým procesom kúpy nehnuteľnosti. Od získania úveru cez sprístupnenie databázy určenej pre maklérov až po výber a kúpu vysnívanej nehnuteľnosti.
Novinky a aktuality