RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii RoWe Services

...°o spoločnosti

Rok 2017 je pre nás plný výziev, inovácií a dokončených projektov, prostredníctvom ktorých budme k vám bližiše a to preto, aby sme vás spoznali. Telemarketingové oddelenie pritom využije internú databázu v ktorej sme za ôsmem rokov zaevidovali viac ako 30.000 vlastníkov nehnuteľností. Na to, aby sme vás stihli počas roka osloviť s atraktívnymi ponukami a službami, budeme musieť využiť rôzné komunikačné nástroje, jeden z tých najnovších je naplánovaný SMS marketing. Vy sa v pokoji, trebárs aj cez mobil alebo tablet (web máme responzívny) môžete o nás a našej filozofii podnikania a služieb môžete dozvedieť viac.

Prenajímateľom vysvetlíme všetky výhody služby PROPERTY MANAGEMENT, ktorou (okrem iného), majú prostredníctvom nás o svoju nehnuteľnosť celoročne postarané. Službu sme zaviedli v roku 2007 a klienti ju poznali pod názvom CASH MANAGEMENT. Od tejto doby prešla vývojom a ku dňu 31.01.2017 sme ju redizajnovali na novú, lepšiu °PROPERTY MANAGEMENT(RoWe) a zapracovali sme do nej všetky plusy a mínusy, ktoré prenajímateľom hrozia.

Predávajúcim venujeme veľkú pozornosť od začiatku až do konca. Aktívne ich počúvame a komunikujeme s nimi, aby sa cítili komfortne. Naša marketingová stratégia je nastavená tak, aby sme nehnuteľnosť úspešne predali. °Marketingový plán(RoWe) si sami vyberú a schvália ešte pred podpisom °exkluzívnej(RoWe) sprostredkovateľskej zmluvy. Vyberte si makléra podľa profilu, referecii a sympatii.

Na realitnom trhu pôsobime viac ako jedenásť rokov a preto vám vieme sprostredkovať taký servis, aký hľadáte. Naším cieľom je naďalej poskytovať služby čo najlepšie, najkvalitnejšie a jednoducho. Tí, ktorí nás poznáte (nie je vás málo), viete, že našu prácu robíme srdcom. Satisfakciu za dobre vykonanú prácu máme vtedy, keď sú obe strany spokojné (predávajúci-kupujúci alebo prenajímateľ-nájomca), a my si hrdo môžeme vypýtať referencie a odporúčania na ďalších zákazníkov.

Tešíme na spoluprácu!

Roman Weidinger, konateľ


...°o našich službách

S realitami vám pomôžeme vždy, keď to budete potrebovať!

 

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...