RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii RoWe Services

O nás

 

Na  začiatku najväčšieho realitného boomu roku v 2006, som sa rozhodol založiť realitnú agentúru RoWe Services. Aktivizovali ma známi v mojom okolí, pre ktorých sa spolupráca s realitnou kanceláriou stala nočnou morou. Dlhé roky som vnímal obrovský dopyt majiteľov hľadajúcich transparentné a zrozumiteľné služby, v podobe spoľahlivého obchodného partnera. 

Netrvalo dlho a spolu s mojím tímom sme vytvorili nový koncept služieb "Robíme reality inak" - ako výzvu spájať majiteľov a záujemcov za nášho dohľadu a odbornej asistencie. Tento projekt, na základe nových skúseností neustále inovujeme.

Prešli roky a sme vďační, že nás klienti naučili počúvať ich želania, názory, vnímať situácie ich očami, rozumieť ich motívom, postojom, náladám. A tak, ako sa menia naši klienti, meníme sa i my a preto tieto poznatky zásadne ovplyvňujú a formujú charakter služieb, ktoré vám dnes vieme poskytnúť.

Našou prioritou je predaj bytov v Bratislave a okolí, pričom celý predaj robíme čo najzrozumiteľnejšie, a to za vopred dohodnutých podmienok a schváleného marketingového plánu, ktorým zabezpečíme predaj nehnuteľnosti za čo najvyššiu možnú cenu.

Úspešní sme i v správe bytov. Táto služba je určená každému prenajímateľovi, ktorého láka stabilný a pravidelný príjem z prenájmu, pričom myslí dopredu a chce v procese realizácie minimalizovať možné riziká a starosti súvisiace s nájmom. A keď už nastane situácia, že nájom zlyhá, vie, že sa môže v pokojne spoľahnúť na nás a naše overené procesy znovunaštartovania úspešného prenájmu. 

Dennodenne sa tešíme, že môžeme tvoriť dlhodobé vzťahy založené na absolútnej dôvere, a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo nás práca tak baví a máme ju radi.

 

Roman Weidinger, konateľ

 
 
Roman Weidinger, konateľ

Stránka aktualizovaná: 11.11.2020

Novinky a aktuality