RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT

Výstavba dlho očakávaného národného futbalového štadióna v Bratislave sa konečne odštartovala. A popri jeho realizácii budeme súčasne svedkami výstavby nových bytov, ktoré budú rásť hneď vedľa športového stánku.

Komfortné bývanie v lukratívnej lokalite vám ponúkne viacero bratislavských projektov, no žiaden z nich vám neumožní žiť pár metrov od národného futbalového štadióna. V prípade úspešného ukončenia nového bytového projektu, a samozrejme aj štadióna, sa takáto možnosť naskytne desiatkam majiteľov nových bytov pripravovaných na Tehelnom poli.

Výstavba začala súčasne s realizáciou štadióna

Je to len pár dní, čo médiami obiehali informácie o prvých stavebných krokoch na Tehelnom poli. Realizácia národného futbalového stánku sa po niekoľkoročných komplikáciách konečne odštartovala a zhruba o dva roky by mohol byť pripravený na oficiálne otvorenie. Popri tomto projekte sa však akosi prehliada zahájená výstavba nových bytov, ktoré vzniknú hneď vedľa športového centra.  

 

Projekt Tehelné pole má priniesť 334 bytov

Projekt nových bytov navrhnutých ako súčasť zatraktívnenia tejto lokality dostal vzhľadom na svoju polohu názov Tehelné pole. Podľa predbežných informácií prinesie až 334 bytov, ktoré budú situované v dvoch častiach bytového komplexu doplneného komerčnými priestormi na prízemí. Zaujímavá bude ich rozdielna výška, pričom jedna časť vyrastie po 9.poschodie, kým tá druhá dosiahne až na úroveň 24.poschodia a prerastie tak oproti stojace Tri veže.

 

Očakávať môžeme vysoký štandard bývania

Vzhľadom na lukratívnosť lokality, ktorá bola pre tento projekt zvolená, môžeme očakávať najvyšší možný štandard bytov a ich vybavenia. Už teraz je jasné, že v komplexe nájdeme tie najmenšie priestory od 29m2 až po priestranné apartmány s výmerou do 150m2. Obyvateľov poteší aj skvelá občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť do centra a samozrejme dostatok možností na šport a aktívny relax v najbližšom okolí. 

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...