RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

Sme tím a ako tím pracujeme
Vyberte si
Vyberte si svojho makléra
Náš tím
...°sme tím a ako tím pracujeme
 
Uvedomujeme si, že firmy stoja a padajú na ľuďoch a keďže sme malá firma - kooperujeme efektívne. Prospieva to najmä našim výsledkom a dobrej atmosfére na pracovisku. Pracujeme na sebe a zdokonaľujeme sa navzájom. Tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s odbornými znalosťami a skúsenosťami. Outsourcingujeme služby špecialistov a profesionálov z viacerých oblastí. Zakladáme si na dlhodobých dobrých vzťahoch a minimálnej fluktuácii.
 

Výber makléra je najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré musíte urobiť pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Všetci naši makléri sú šikovní profesionáli, avšak iba jeden z nich vám bude najviac vyhovovať, preto si vyberte toho svojho:

 

Mgr. Michal Kramarík
Mgr. Michal Kramarík - senior realitný agent +421948389754
kancelaria-ZVNC-roweservices.eu

Skype:
Sora

Rád robí veci, ktoré sú pre neho výzvou. Maká na sebe po všetkých stránkach a vie, že bez kvalitnej praxe sa ďalej nepohne. Svet realít ho fascinuje, každý klient a každá nehnuteľnosť sú novým príbehom a vždy robí všetko preto, aby na ich konci bol spokojný zákazník s vysnívanou nehnuteľnosťou. Jednoducho - hodnotný člen tímu. 

Čo robí: management nehnuteľnosti, prenájom a predaj

*** rodina, práca, spev, gitara

Ing. Jozef Roth
Ing. Jozef Roth - senior realitný agent / manažér +421904644335
kancelaria-ZVNC-roweservices.eu

Nič, čo je príliš jednoduché, ho nebaví. Rád prekonáva sám seba a posúva sa vpred. V realitnom biznise pracuje 9 rokov a stres je každodennou súčasťou jeho života, bez neho by to nebolo ono. Z každého nového projektu sa teší a zvládne ho na výbornú. Keď si potrebuje vyčistiť hlavu, ide von do prírody, najradšej so psíkmi z útulku.

Čo robí: senior agent, riadenie, obchodný a personálny manažér

*** práca, cestovanie, pamäť ako slon, všeobecný prehľad - chodiaca encyklopédia:) 

Roman Weidinger
Roman Weidinger - konateľ +421905477843
konatel-ZVNC-roweservices.eu

Skype:

Šéf. Vie, že rozvíjať potenciál ľudských zdrojov po stránke profesionálnej aj ľudskej prináša vzájomný prospech. Tvorí koncept webstránok, CMR databázy, telemarketingu; analyzuje kategórie klientov, hľadá konkurenčné výhody a pridanú hodnotu pre klientka. Na všetko sa pozerá z dlhodobého pohľadu, neuznáva dočasné riešenia. Je bežec na dlhé trate. Neustále sa vzdeláva v komunikácii, zúčastňuje sa odborných seminárov a kaučingu. 

*** rodina, práca, labrador Kevin, abstinencia ako životný štýl :)

Ing. Peter Kašický
Ing. Peter Kašický - grafický dizajnér +421915966552
info-ZVNC-pekadizajn.sk

Skype:

Freelancer zaoberajúci sa navrhovaním a spracovávaním reklamnej a propagačnej grafiky. Poskytuje grafické služby v oblasti tvorby loga, vizitiek, plagátov, ilustrácií, bannerov a mnohých ďalších printových materiálov.

Stále sa snaží o rozširovanie svojich vedomostí v oblasti grafického dizajnu a zlepšovanie technickej a estetickej kvality poskytovaných služieb.

*** šport, literatúra faktu, prírodopisné dokumenty

PhDr. Peter Jan Kosmály, PhD.
PhDr. Peter Jan Kosmály, PhD. - marketingový konzultant +420736207843
peter.kosmaly-ZVNC-gmail.com

Skype:

Vysokoškolský učiteľ, publicista, mediálny a marketingový konzultant.

„Učíme sa vždy a všade,“ je heslo, ktoré mu pomáha analyzovať konkrétne problémy a navrhovať klientom udržateľné riešenia či inovácie. Svoju špecializáciu si dlhodobo rozširuje o elektronické vzdelávanie a riadenie znalostí. Hodnota znalostí, výchova či terapia sú ďalšie z oblastí jeho profesionálneho záujmu.

*** jazyk a text, médiá a sprostredkovaná realita, filozofia, vzdelávanie, cestovanie a poznávanie cudzích spoločenstiev

Novinky a aktuality
Daň z nehnuteľnosti 4.1.2017 Ak ste minulý rok kúpili nehnuteľnosť, nezabudnite podať daňové priznanie...
S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT S VÝSTAVBOU NÁRODNÉHO ŠTADIÓNA ODŠTARTOVAL AJ NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Výstavba dlho očakávaného...
Poplatky u notára 30.8.2016 POPLATKY U NOTÁRA POLOŽKA A: Za spísanie notárskej zápisnice vrátane...
Rozšírenie Eurovei 20.8.2016 VIEME, ČO ČAKAŤ OD ROZŠIROVANIA BRATISLAVSKEJ EUROVEI Toľkokrát spomínané...
Otváracie hodiny Okresný úrad Bratislava, katastrálny odbor 10.8.2016 STRÁNKOVÉ DNI A POPLATKY NA KATASTRI Okresný úrad Bratislava,...
O nás 1.8.2016 Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária špecializovaná na...
Meníme sa k lepšiemu... 1.7.2016   Meníme sa k lepšiemu Od 01.07.2016 sme spustili moderný ,...