RoWe Services spol. s r.o - realitná kancelária

Chcete prenajať nehnuteľnosť?
Ste na správnom mieste!

najomnici

Nových nájomníkov môžete získať absolútne bez starostí!

Ak sa rozhodnete s nami °exkluzívne spolupracovať, stačí, ak prostredníctvom nižšie uvedeného formulára pošlete fotky bez loga inzertného servera. Fotky môžete poslať aj mailom na adresu kancelaria zavinac roweservices.eu. Do 7 dní máte prenájom za sebou!

rychlost a kvalita

Pracujeme online, pretože nám záleží na rýchlosti rovnako ako kvalite!

Či už ste začínajúci alebo skúsený prenajímateľ, určite dobre viete, koľko času vám zaberie hľadanie seriózneho nájomníka, nehovoriac o mnohých bezvýznamných telefonátoch, ktoré po zverejnení inzerátu nasledujú.

Ako pracujeme?

1

Pošlite nám fotky

Fotky vašej nehnuteľnosti sa k nám dostanú rýchlo a jednoducho prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Makléri si ich budú môcť ihneď pozrieť na tabletoch a pracovať s nimi online. Pokiaľ nemáte k dispozícii fotky, kontaktujte nás a dohodnite si dokumentačnú obhliadku.

Viac info
2

Zavoláme vám

V rámci exkluzívnej spolupráce trvajúcej 7 dní vám nájdeme vhodného nájomníka prostredníctvom služby TOP EXTRA (provízia 50% z mesačného nájmu) alebo MAX PLUS (provízia 100% z mesačného nájmu). Samozrejmosťou je aktívne preverovanie záujemcov.

Viac info
3

Spolu prenajmeme

Po úspešnej obhliadke vyhotovíme zmluvnú dokumentáciu podľa najnovších právnych štandardov. Vieme, že každý vlastník má o prenájme trochu inú predstavu, zmluvu preto prispôsobíme vašim požiadavkám, resp. budeme akceptovať tú vašu.

Viac info

Tri ciele ktoré sledujeme pri prenájme

1

Realizácia
do 7 dní

Viac info
2

Najvyššia
cena

Viac info
3

Dokončenie
a servis

Viac info

 

Novinky a aktuality